$site->tagline = 'Usługi programistyczne';
$site->tagline = 'Usługi programistyczne';

 • Live

  Prosty i nowoczesny szablon HTML przeznaczony do prowadzenia bloga. Cechy Live’a sprawiają że jest on żywy i dynamiczny w odbiorze a elementy takie jak relacja na żywo angażują odwiedzających.

  Stworzony w oparciu o preprocesor SASS, łatwy w rozbudowie, w pełni responsywny, wpierający najnowsze technologie i trendy. Dostarczony wraz z kilkoma przykładowymi stronami, które mogą posłużyć jako wzór bądź inspiracje.

   

  Zobacz dema (6) + Kup


 • Blog & Shop

  Szablon dla WordPressa o szerokim zastosowaniu, przeznaczony do rozmaitych typów stron z głównym naciskiem na blog oraz sklep (dzięki wsparciu rozszerzenia WooCommerce).

  Dostarczony wraz z gotowymi do zaimportowania 9 demami, umożliwiając tym samym szybkie i łatwe rozpoczęcie budowania swojej strony.

   

  Zobacz dema (9) + Kup


 • Everything

  Szablon dla systemu WordPress o szerokim spektrum możliwości przeznaczonym do wszelkiego rodzaju stron jak portfolio, blog, wizytówka, album zdjęć itp. Obsługuje rozszerzenie WooCommerce dzięki czemu pozwala również na prowadzenie sklepu internetowego.

  Wspiera najnowsze technologie dzięki czemu idealnie prezentuje się na wszystkich urządzeniach począwszy od komputerów stacjonarnych a skończywszy na telefonach komórkowych.

   

  Zobacz demo + Kup


 • Time

  Szablon dla WordPressa o szerokim zastosowaniu, przeznaczony do rozmaitych typów stron. Posiada wsparcie dla rozszerzenia WooCommerce dzięki czemu również doskonale spisuje się w roli sklepu.

  Bogaty i przejrzysty system opcji pozwala na dostosowanie niemal każdego aspektu szablonu do własnych potrzeb.

   

  Zobacz demo + Kup


 • Website

  Szablon dla systemu WordPress ogólnego zastosowania dedykowany stronom typu blog/portfolio/galeria. Rozbudowany panel opcji umożliwia w łatwy i przejrzysty sposób dostosowanie do własnych potrzeb i wymagań.

  Obsługa responsive layout pozwala cieszyć się idealnie wyglądającą stroną na każdym urządzeniu od komputerów po telefony komórkowe.

   

  Zobacz demo + Kup


 • Drone

  Zaawansowany framework przeznaczony do tworzenia szablonów dla systemu WordPress. Zapewnia w głównej mierze szybkie i przejrzyste metody do budowania panelu opcji oraz zarządzania nimi.

  Wyposażony w szereg pomocnych dla programisty narzędzi jak wbudowane widgety, shortcode’y oraz zestaw przydatnych funkcji.

  Zoptymalizowany pod kątem wydajności, dzięki czemu wprowadzany narzut został zminimalizowany do niezbędnego minimum.

  Szablony wykorzystujące frameworka:

  Blog & Shop Everything Time Website

 • Enemy Flag

  Wieloosobowa, turowa gra strategiczna prowadzona na dwuwymiarowych mapach gdzie naszym zadaniem jest rozwijanie oraz obrona państwa.

  Sama gra wydaje się bardzo prosta i w tym tkwi jej siła, gdyż potrzeba umiejętności logicznego myślenia oraz strategicznych aby pokonać przeciwnika.


  Genialna gra! Grafika jest bardzo dobrze wykonana, muzyczka też niezła… Pomysł prosty i wciągający. Ta gra wciąga jak bagna. Po prostu nie da się od niej oderwać.

  Dostępne tryby rozgrywki to gra dla pojedynczego gracza oraz wieloosobowa (w tym drużynowo).

   

  Odwiedź stronę gry
  enemyflag.net


 • Master Post Advert

  Niewielkie rozszerzenie dla WordPressa umożliwiające proste umieszczanie reklam między zajawką wpisu a jego dalszą częścią (w miejscu znacznika „Czytaj dalej”).

   

  Pobierz
  za darmo

© 2009-2015 BBPROJECT.NET
© 2009-2015 BBPROJECT.NET